Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piotrków - Dąbrowa Górnicza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Piotrków - Dąbrowa Górnicza

    nikoś151, nie chodzi o to aby kogoś zniechęcić , podejrzewam że 4x4 ma wyżej tunel , ale to trzeba zmierzyć bo może być tak że będziesz musiał przespawać całą podłogę od grodzi .

  • #2
    Piotrków - Dąbrowa Górnicza

    ahoj,
    problem jak w temacie
    w Cz-wie ogólnie bywają korki na DK1, obecnie widziałem remonciki praktycznie przez pół miasta; czy jest jakiś sensowny sposób objechania centrum, aby nie spędzić w nim godziny? będę jechał jutro w okolicach godzin 18-19, jedyny plan jaki widzę z mapy to: Dynamic Link Not Found
    pytanie tylko - czy warto?

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem bez sensu o tej godzinie. Od Lodzi te korki sa bardziej znosne niz w druga strone ostatnio.

      Pojedziesz objazdem i bedziesz jechal godzine, a ten odcinek jedzie sie 20minut i 10-15 w korku
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        Moim zdaniem bez sensu o tej godzinie. Od Lodzi te korki sa bardziej znosne niz w druga strone ostatnio.

        Pojedziesz objazdem i bedziesz jechal godzine, a ten odcinek jedzie sie 20minut i 10-15 w korku
        Dzięki za tą informację
        rzadko jeżdżę przez Cz-wę, jechałem wczoraj na północ i trochę mnie przeraził ten jeden pas ruchu na pewnym odcinku. skoro jest tak, jak piszesz, to jadę prosto po DK1, najwyżej będzie moment, żeby odpakować kanapki i dolać kawy do kubka

        Komentarz


        • #5
          czernobyl, tak jak Maicroft pisze. Obecnie jakby poluzowało się i jest jedna zwężka, a poza tym jedziesz normalnie. Ten objazd o który pytasz to same wiochy, dużo zakrętów, lokalnych szkół, łuków, lasów, może misiaków z przyczajonym fotoradarem....daruj sobie i wal przed siebie DK-1.
          Artur

          Komentarz


          • #6
            r2r, dzięki i Tobie za informację.
            w sumie to mam dziś do zrobienia całościowo trasę Poznań - Bieszczady, zawsze latałem przez Piotrków-Kielce-Rzeszów, ale chyba starzeję się, bo chcę jak najdłużej jechać odcinkami z 2 pasami w jedną stronę. a wersja PO-ELA-EP-SC-SG-KR-KT-RK-RBI jest tylko ok. 50km dłuższa, za to od otwarcia A4 z Kraka do Tarnowa wypada mi ok. ponad 400km z dwoma pasami ruchu w każdą stronę.
            natomiast w pierwszej wersji - dwoma pasami tylk ok. 150km (czyli kawałek A2, potem 5 km S74 i przez Rzeszów...)

            Komentarz


            • #7
              czemu nie przez Wrocław
              Mapy Google

              Komentarz


              • #8
                r2r, a jak wygląda przejazd przez Cz w kierunku Piotrkowa? Dziś jadę do Poznania i w Cz planuję być około 19 a z autopsji wiem, że korek w kierunku na Piotrków potrafi mieć kilka km. :evil:
                Pozdrawiam,
                Grzesiek


                Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez ketivv
                  czemu nie przez Wrocław
                  Mapy Google
                  ---
                  AĆ, za dużo wersji do wyboru!
                  miałem odpuścić wersję przez Wrocław, ale chyba będę rzucać kostką

                  a jak jest z remontami pomiędzy Śremem, Gostyniem i Rawiczem?

                  Komentarz


                  • #10
                    Deo, w momencie kiedy to piszę, to własnie przejeżdżasz pewnie przez Częstochowę. Od wlotu z Katowic za estakadą zaczyna się kilometrowy korek - taki na kwadransik, a poza tym jest ogólnie spoko. Napisz jak się jechało.
                    Artur

                    Komentarz


                    • #11
                      to może ja - częstochowa przegrała z wrocławiem
                      pn poznania-bramki na A4 za wro=równo 3h
                      wro->A4/S1 - byłem o 18:55, czyli 4:25 z poznania do miejsca, gdzie można dojechać albo przez Wro, albo przez Cz-wę - raczej wygrywa wersja przez Wro;
                      w ogóle zrobiłem 680km w 8:45 (w tym A4 wrocław-tarnów oczywiście); niemniej ludzi robiących sobie długi weekend już 100km przed celem powala - są np. w Jaśle 2 pasy ruchu przez kilka momentów - a tu kolumna za pks-em jadącym przez pół kraju z prędkościa 45-55kmh - dalej jedzie za nim

                      jeszcze raz wielkie dzięki za porady drogowe!
                      obym miał szansę się odwdzięczyć

                      Komentarz


                      • #12
                        r2r, przez Częstochowę jechało się bardzo sprawnie
                        Do Poznania dotarłem po 5 godzinach jazdy (w tym godzina poświęcona na przejechanie Łodzi)
                        Wracałem przez Wrocław i czas wyszedł podobny. :wink:
                        Pozdrawiam,
                        Grzesiek


                        Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                        Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                        Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Deo
                          Do Poznania dotarłem po 5 godzinach jazdy (w tym godzina poświęcona na przejechanie Łodzi)
                          szybciej i mniej nerwowo wychodzi objechanie Łodzi z Piotrkowa do węzła Uniejów przez Łask-Szadek-Uniejów: Dynamic Link Not Found

                          ja wracałem wczoraj aby uniknąć głównej fali powrotów, znów wygrała wersja "śmierć w Breslau" - tym razem moje 680km zrobiłem w równo 8h, z czego godzina to postoje, bo z dziećmi i takie tam. jak już otworzą A4 do Rzeszowa to reszta wersji trasy Poznań-Bieszczady będzie raczej bez szans - poza beznadziejnymi bramkami na stalexportowej częsci, gdzie można zdążyć osiwieć :evil: oczywiście czekam na S5 Poznań-Wrocław i S19 Rzeszów - Barwinek i na starość będę komfortowo śmigał na hacjendę

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X